Služby

ikony-02

Rekonstrukce

Zabýváme se kompletní stavební činností - např. obklady, sádrokartonové příčky a podhledy, výstavba bytových jader, elektroinstalace, zdravotně technická instalace(voda, topení, odpady) aj. Náš postup je následující - první schůzka se bude týkat zaměření poptávaných služeb a upřesnění detailů na místě budoucí realizace. Po zpracování informací sestavíme cenovou nabídku s případným doporučením. Nevíte si rady jaký obklad vybrat do koupelny.. rádi Vám řekneme i náš názor, design interiéru nás baví :)) Více názorů, více možností..

ikony-01

Zámkové dlažby

Zajišťujeme kompletní realizaci zámkové dlažby, jednoduše na klíč.. Při každé realizaci postupujeme individuálně, po zaměření vždy navrhneme několik vhodných variant dle charakteristiky místa realizace a případných překážek.

ikony-04

Fasády

Realizujeme kompletní zateplovací systém budov. Nejčastěji pro realizaci fasád používáme materiály od společnosti VISCO, s kterými máme velice pozitivní zkušenost ohledně kvality materiálu a aplikace.

ikony-05

Dekorativní stěrky MaxMeyer/Italy

Dekorativní stěrky se používají k efektní úpravě stěn. Ať se jedná o klasické stěrky, s dlouhodobou tradicí, jako je např. benátský štuk nebo o stěrky na bázi vápna, cementu nebo akrylátu. Realizujeme dekorativní stěrky Naxos a Visolcalce extra Fine. Je hezké pozorovat jak dekorativní stěrky italské značky MaxMeyer/Italy designuji Váš dům či byt, místnost poté vypadá jako originální kousek od italského návrháře.

ikony-03

Financování

Potřebujete poradit s financováním Vaší rekontsrukce bytu nebo výstavby rodinného domu. Ráda se Vás ujme zkušená finanční poradkyně Ing. Veronika Pemlová,EFA s letitou praxí v oblasti finančního poradenství.